Kariéra

Investment Analyst

Full Time

Jsme skupina fondů private equity (rozvojového kapitálu), které nabízejí malým a středním podnikům v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku pomoc při financování jejich růstu a rozvoje. Mluví za nás naše výsledky, realizované investice a transakce, a důvěra mnoha institucionálních investorů.

V návaznosti na dosažené úspěchy plánujeme další růst v regionu střední Evropy, a proto hledáme do našeho pražského týmu vhodné kandidáty na pozici Investment Analyst.

Na tuto pozici hledáme kandidáty s 3-5 let praxe v oblasti finanční analýzy, risk analýzy, podnikového poradenství, M&A poradenství nebo auditu. Přímá zkušenost s prací v korporátním/firemním prostředí výhodou.

Náplň práce

  • Plnění samostatných úkolů při analýze investičních příležitostí, finančním modelování a analýze a podpora seniorních kolegů v ostatních částech investičního cyklu
  • Spolupráce při strukturování M&A transakcí, přípravě informačních dokumentů a monitorování portfoliových společností

Vzdělání

  • VŠ, ideálně finance, ekonomie, investice

Pracovní zkušenosti

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti finanční analýzy, hodnocení rizik a výnosů různých investičních nástrojů
  • Zkušenosti s detailní analýzou trhů, ekonomických trendů a konkurence
  • Přímá zkušenost s prací v korporátním/firemním prostředí výhodou

Jazykové znalosti

  • Výborná znalost českého/slovenského a anglického jazyka (perfektní ústní i písemný projev)
  • Další regionální jazyky (němčina, maďarština, polština) výhodou

Osobní vlastnosti a dovednosti

  • Schopnost analytického a logického myšlení
  • Přesnost a orientace na detail, samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti, týmovost
  • Pokročilá znalost MS Office (především MS Excel)

Nabízíme

  • Práci v dynamickém a atraktivním odvětví private equity
  • Možnost pracovat u jednoho z nejstarších a nejúspěšnějších správců private equity fondů v ČR
  • Přátelské a profesionální prostředí v menším kolektivu
  • Příležitost osobního a kariérního rozvoje

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete prosím své CV na e-mailovou adresu: i.grygoryshyn@accord-ece.com s předmětem: Investment Analyst.

Upozorňujeme, že nehledáme praktikanty a absolventy VŠ bez předchozí praxe. V případě, že nebudete splňovat kritéria uvedené výše, nemůžeme zaručit adekvátní a včasnou odpověď.

Nástup: 2024

Private equity

Fondy se orientují na investice do malých a středních podniků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku.

Více informací

Growth equity

Fondy zaměřené na investice do menších a středně velkých společností v České republice a na Slovensku s významným potenciálem růstu.