Career

Investment Analyst

Full Time

Jsme skupina fondů private equity (rozvojového kapitálu), které nabízejí malým a středním podnikům v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku pomoc při financování jejich růstu a rozvoje. Mluví za nás naše výsledky, realizované investice a transakce, a důvěra mnoha institucionálních investorů.

V návaznosti na dosažené úspěchy plánujeme další růst v regionu střední Evropy, a proto hledáme do našeho pražského týmu vhodné kandidáty na pozici Investment Analyst.

Na tuto pozici hledáme kandidáty s 3-5 let praxe v oblasti finanční analýzy, risk analýzy, podnikového poradenství, M&A poradenství nebo auditu. Přímá zkušenost s prací v korporátním/firemním prostředí výhodou.

Náplň práce

  • Plnění samostatných úkolů při analýze investičních příležitostí, finančním modelování a analýze a podpora seniorních kolegů v ostatních částech investičního cyklu
  • Spolupráce při strukturování M&A transakcí, přípravě informačních dokumentů a monitorování portfoliových společností

Vzdělání

  • VŠ, ideálně finance, ekonomie, investice

Pracovní zkušenosti

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti finanční analýzy, hodnocení rizik a výnosů různých investičních nástrojů
  • Zkušenosti s detailní analýzou trhů, ekonomických trendů a konkurence
  • Přímá zkušenost s prací v korporátním/firemním prostředí výhodou

Jazykové znalosti

  • Výborná znalost českého/slovenského a anglického jazyka (perfektní ústní i písemný projev)
  • Další regionální jazyky (němčina, maďarština, polština) výhodou

Osobní vlastnosti a dovednosti

  • Schopnost analytického a logického myšlení
  • Přesnost a orientace na detail, samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti, týmovost
  • Pokročilá znalost MS Office (především MS Excel)

Nabízíme

  • Práci v dynamickém a atraktivním odvětví private equity
  • Možnost pracovat u jednoho z nejstarších a nejúspěšnějších správců private equity fondů v ČR
  • Přátelské a profesionální prostředí v menším kolektivu
  • Příležitost osobního a kariérního rozvoje

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete prosím své CV na e-mailovou adresu: i.grygoryshyn@accord-ece.com s předmětem: Investment Analyst.

Upozorňujeme, že nehledáme praktikanty a absolventy VŠ bez předchozí praxe. V případě, že nebudete splňovat kritéria uvedené výše, nemůžeme zaručit adekvátní a včasnou odpověď.

Nástup: 2024

Private equity

Funds aimed at investments into small and medium sized companies in the Czech Republic, Slovakia, Poland, Hungary and Austria.

More information

Growth equity

Funds focused on investments into smaller and mid-size companies in the Czech Republic and Slovakia with a significant growth potential.